۰

دسته‌بندی نشده

از سری مسابقات بنیان رسا؛ ارائه دانشجویی: دولت ها و بیابان زدایی!چرا مرگ بر آمریکا؟

آذر ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱۶:۵۸ توسط

سلسله مسابقات بنیان رسا با رویکرد ارائه های دانشجویی در قالب موضوعات علمی، فرهنگی و سیاسی برگزار می شود. در این مسابقه دانشجویان بسیجی در طول ترم به مطالعه و پژوهش در زمینه هایی که نیاز روز جامعه و محیط دانشجویی است می پردازند و خلاصه ی آنچه را که از منابع مختلف از قبیل کتب، مقالات، وبگاه ها و.. و مصاحبه با اساتید و کارشناسان مختلف برداشت کرده اند به اضافه ی آنچه که توسط دانشجو پرورانده شده و حاصل تفکر خود دانشجو است را در قالب سخنرانی به سایر مخاطبین و علاقمندان ارائه می نماید.

 

ارائه های دانشجویی پس از مطالعه و آمادگی دانشجوی بسیجی جهت انتقال مباحث، با تعیین وقت و اطلاع رسانی سخنرانی، برگزار می شود. سخنرانی ها در طول ترم و به صورت هفتگی برگزار و هر هفته موضوعات علمی، فرهنگی و سیاسی متعدد توسط دانشجویان مختلف ارائه می شود. هر سخنرانی دانشجویی توسط کمیته ی داوران و تمامی شرکت کنندگان و مستمعین سخنرانی ارزیابی و امتیازدهی می شود. در نهایت در پایان ترم به برگزیدگان ارائه های دانشجویی جوایزی اعطا می شود.

مسابقه ی بنیان رسا این هفته روز دوشنبه ساعت۱۸:۳۰ با موضوعات و ارایه دهندگان ذیل برگزار می شود
۱.چرا مرگ بر آمریکا ( ارائه دهنده: آقای حسینی)
۲. دولت ها و بیابان زدایی( ارائه دهنده: آقای جمشیدی)

محل برگزاری مسابقه ی ارائه های دانشجویی ویژه ی برادران این هفته در محل دفتر بسیج دانشجویی برادران واقع در طبقه فوقانی سلف سرویس دانشجویی است.

جهت اطلاع از سایر اخبار و برنامه های بسیج دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران به کانال تلگرامی ما بپیوندید:
basijutcan_ir

برچسب‌ها, , , , , ,

پاسخ دهید

17 + سیزده =